Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Media
ar: ميديا

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Nothing
ar: لا شيء
