Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Media
be: Мультымедыя

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Nothing
be: Нічога
