Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Media
ca: Multimèdia

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Nothing
ca: Res

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva
