Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Media
cs: Média

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Nothing
cs: Nic
