Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: Media
de: Medien

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Nothing
de: Nichts

en: Responsive image style
de: Responsiver Bildstil

en: Configure Responsive Image Styles
de: Responsive Bildstile konfigurieren

en: Linked to media item
de: Auf Medium verlinkt
