Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Media
el: Μέσα

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Configure Responsive Image Styles
el: Ρύθμιση Responsive Στυλ Εικόνων
