Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli
