Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Media
gl: Medios

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Nothing
gl: Nada
