Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: Media
hi: मीडिया

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
