Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Media
hu: Média

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Responsive image style
hu: Alkalmazkodó képstílus

en: Configure Responsive Image Styles
hu: Alkalmazkodó képstílus beállítása

en: Linked to media item
hu: Médiaelemhez kapcsolva
