Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Media
ja: メディア

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Nothing
ja: なし

en: Responsive image style
ja: レスポンシブ画像スタイル

en: Configure Responsive Image Styles
ja: レスポンシブイメージスタイルの設定

en: Linked to media item
ja: メディアアイテムへのリンク
