Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Nothing
km: មិន​មាន
