Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Media
lv: Multivide

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Nothing
lv: Nekas
