Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Nothing
nl: Niets

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Configure Responsive Image Styles
nl: Responsive Image-stijlen configureren

en: Linked to media item
nl: Verwijst naar media-item
