Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Nothing
pl: Niczego

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu

en: Configure Responsive Image Styles
pl: Konfiguruj style responsywnych obrazów

en: Linked to media item
pl: Odnośnik do elementu mediów
