Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Media
fa: رسانه

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Linked to content
fa: واصلی شده به محتوا

en: Nothing
fa: هیچ
