Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Nothing
ro: Nimic

en: Responsive image style
ro: Stil de imagine adaptiv

en: Configure Responsive Image Styles
ro: Configurați Stilurile de Imagine Adaptive
