Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Nothing
ru: Ничего

en: Responsive image style
ru: Адаптивный стиль изображения

en: Configure Responsive Image Styles
ru: Настроить адаптивные стили изображения

en: Linked to media item
ru: Связано с элементом медиа
