Responsive media Image Formatter (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Media
uk: Медіа

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Nothing
uk: Нічого

en: Responsive image style
uk: Адаптивний стиль зображення

en: Configure Responsive Image Styles
uk: Налаштувати адаптивні стилі зображень

en: Linked to media item
uk: Пов'язано посиланням з медіа-об'єктом
