Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Menu
az: Menyu

en: Theme
az: Tema

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Both
az: Hər ikisi

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Right to left
az: Sağdan sola

en: Left to right
az: Soldan sağa

en: Style settings
az: Stil parametrləri
