Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Expanded
fil: Pinalawak

en: Right to left
fil: Kanan papuntang kaliwa

en: Left to right
fil: Kaliwa papuntang kanan
