Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: One
lt: Vienas

en: Menu
lt: Meniu

en: Theme
lt: Tema

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Custom
lt: Savitas

en: Both
lt: Abu

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Two
lt: Du

en: Three
lt: Trys

en: Light
lt: Šviesi

en: Cover
lt: Viršelis

en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Dark
lt: Tamsiai
