Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Menu
ar: القائمة

en: Theme
ar: حلة

en: Expanded
ar: موسع

en: Custom
ar: مخصص

en: Both
ar: جميعهم

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Three
ar: ثلاثة

en: Right to left
ar: من اليمين لليسار

en: Left to right
ar: من اليسار لليمين

en: Style settings
ar: إعدادات الشكل
