Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: One
et: Üks

en: Menu
et: Menüü

en: Theme
et: Teema

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Both
et: Mõlemad

en: center
et: keskele

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Collapsed
et: Suletud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Three
et: Kolm

en: Right to left
et: Paremalt vasakule

en: Left to right
et: Vasakult paremale

en: Style settings
et: Stiilisätted
