Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Theme
jv: Tema

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Custom
jv: Kostum

en: Both
jv: Karone

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Right to left
jv: Tengen mangiwā

en: Left to right
jv: Kiwā manengen
