Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Menu
oc: Menú

en: Theme
oc: Tèma

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Both
oc: Los dos

en: center
oc: centre

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Right to left
oc: De dreita cap a esquèrra

en: Left to right
oc: D'esquèrra cap a dreita

en: Style settings
oc: Paramètres d'afichatge
