Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: One
ru: Один

en: Menu
ru: Меню

en: Theme
ru: Тема

en: Expanded
ru: Развёрнутый

en: Custom
ru: Собственная

en: Both
ru: Оба

en: center
ru: по центру

en: left
ru: слева

en: right
ru: справа

en: Collapsed
ru: Свернуто

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Two
ru: Два

en: Three
ru: Три

en: Light
ru: Светлая

en: Cover
ru: Обложка

en: Right to left
ru: Справа налево

en: Left to right
ru: Слева направо

en: Desktop
ru: Десктоп

en: Style settings
ru: Настройки стиля

en: Four
ru: Четыре

en: Dark
ru: Темный

en: Responsive Menus
ru: Отзывчивые меню
