Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Menu
sq: Menuja

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Right to left
sq: Nga e djathta në të majtë

en: Left to right
sq: Nga e majta në të djathtë
