Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Menu
ast: Menú

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
