Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: One
fr: Un

en: Theme
fr: Thème

en: Expanded
fr: Déplié

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Both
fr: Les deux

en: center
fr: centre

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Collapsed
fr: Replié

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Two
fr: Deux

en: Three
fr: Trois

en: Light
fr: Léger

en: Cover
fr: Couverture

en: Right to left
fr: De droite à gauche

en: Left to right
fr: De gauche à droite

en: Desktop
fr: Ordinateur de bureau

en: Style settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Four
fr: Quatre

en: Five
fr: Cinq

en: Dark
fr: Sombre
