Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: One
is: Einn

en: Menu
is: Valmynd

en: Theme
is: Þema

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Both
is: Bæði

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: jQuery Update
is: jQuery Uppfærsla

en: Right to left
is: Hægri til vinstri

en: Left to right
is: Vinstri til hægri
