Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: One
nl: Een

en: Theme
nl: Thema

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Both
nl: Beide

en: center
nl: gecentreerd

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Two
nl: Twee

en: Three
nl: Drie

en: Light
nl: Licht

en: Cover
nl: Omslag

en: Right to left
nl: Rechts naar links

en: Left to right
nl: Links naar rechts

en: Style settings
nl: Stijlinstellingen

en: Four
nl: Vier

en: Five
nl: Vijf

en: Dark
nl: Donker

en: Overlap
nl: Overlapping
