Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: Expanded
sr: Проширено

en: Right to left
sr: С десна на лево

en: Left to right
sr: С лева на десно
