Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: One
uk: Один

en: Menu
uk: Меню

en: Theme
uk: Тема

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: Custom
uk: Власний

en: Both
uk: Все

en: center
uk: по центру

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Two
uk: Два

en: Three
uk: Три

en: jQuery Update
uk: Оновлення jQuery

en: Light
uk: Світла

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Touchscreen
uk: Сенсорний екран

en: Right to left
uk: Справо наліво

en: Left to right
uk: Зліва направо

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Style settings
uk: Налаштування стилю

en: Four
uk: Чотири

en: Five
uk: П'ять

en: Dark
uk: Темний

en: Responsive Menus
uk: Адаптивні меню

en: Overlap
uk: Перекриття
