Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: One
da: En

en: Theme
da: Tema

en: Expanded
da: Udvidet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Both
da: Begge

en: center
da: centreret

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Collapsed
da: Sammenklappet

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Two
da: To

en: Three
da: Tre

en: Light
da: Lyst

en: Right to left
da: Højre til venstre

en: Left to right
da: Venstre til højre

en: Style settings
da: Indstillinger for style

en: Four
da: Fire

en: Dark
da: Mørkt
