Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: One
ja: 1

en: Menu
ja: メニュー

en: Theme
ja: テーマ

en: Expanded
ja: 展開

en: Custom
ja: カスタム

en: Both
ja: 両方

en: Collapsed
ja: 圧縮

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Two
ja: 2

en: Three
ja: 3

en: jQuery Update
ja: jQuery アップデート

en: Right to left
ja: 右から左へ

en: Left to right
ja: 左から右へ

en: Style settings
ja: スタイルの設定

en: Four
ja: 4
