Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: One
ro: Unu

en: Menu
ro: Meniu

en: Theme
ro: Temă

en: Expanded
ro: Expandat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Both
ro: Ambele

en: Collapsed
ro: Colapsat

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Three
ro: Trei

en: Right to left
ro: Dreapta la stânga

en: Left to right
ro: De la stânga la dreapta

en: Style settings
ro: Setări de stil
