Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Menu
sl: Meni

en: Theme
sl: Tema

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Right to left
sl: Od desne k levi

en: Left to right
sl: Od leve k desni
