Responsive Theme Preview (8.x-1.0-alpha7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Close
am: ዝጋ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
