Responsive Slideshow (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Blocks
bs: Blokovi
