Responsive Views Grid (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Custom
ar: مخصص

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: About
ar: حول
