Responsive Views Grid (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Alignment
ca: Alineació

en: About
ca: Detalls

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
ca: L'alineació horitzontal col·loca els elements començant a la part superior esquerra i seguint cap a la dreta. L'alineació vertical col·loca els elements començant a la part superior esquerra i seguint cap a baix.

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
ca: Podeu fer servir tokens de camp com a "Patrons de reemplaçament" utilitzat a "Reescriu la sortida d'aquest camp" per a tots els camps.

en: Automatic width
ca: Amplada automàtica

en: The width of each column will be calculated automatically based on the number of columns provided. If additional classes are entered or a theme injects classes based on a grid system, disabling this option may prove beneficial.
ca: L'amplada de cada columna es calcularà automàticament basant-se en el nombre de columnes proporcionat. Si s'especifiquen classes addicionals o si el tema n'injecta a partir d'un sistema de graelles, desactivar aquesta opció pot resultar beneficiós.

en: Default column classes
ca: Classes predeterminades de la columna

en: Add the default views column classes like views-col, col-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
ca: Afegeix les classes predeterminades de la columna de la vista com views-col, col-1 i clearfix a la sortida. Podeu usar això per a reduir ràpidament el volum de marcat que proporciona la vista de forma predeterminada, al cost de fer una mica més difícil aplicar-hi CSS.

en: Custom column class
ca: Classe personalitzada de la columna

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
ca: Classes addicionals a afegir a cada columna. Separades per un espai.

en: Default row classes
ca: Classes predeterminades de la fila

en: Adds the default views row classes like views-row, row-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
ca: Afegeix les classes predeterminades de la fila de la vista com views-row, row-1 i clearfix a la sortida. Podeu usar això per a reduir ràpidament el volum de marcat que proporciona la vista de forma predeterminada, al cost de fer una mica més difícil aplicar-hi CSS.

en: Custom row class
ca: Classe predeterminada de la fila

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
ca: Classes addicionals a afegir a cada fila. Separades per un espai.
