Responsive Views Grid (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: About
el: Περί

en: Default column classes
el: Προκαθορισμένες κλάσεις στήλης

en: Custom column class
el: Προσαρμοσμένη κλάση στήλης

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
el: Πρόσθετες κλάσεις για την κάθε στήλη. Χωρισμένες με ένα κενό.

en: Default row classes
el: Προκαθορισμένες κλάσεις σειράς

en: Custom row class
el: Προσαρμοσμένη κλάση σειράς

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
el: Πρόσθετες κλάσεις που θα παρέχονται σε κάθε σειρά. Διαχωρισμένες με ένα κενό.
