Responsive Views Grid (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
bo: འཕྲེད་ཀྱི་སྙོམ་སྒྲིག་གིས་ནང་ཚན་དག་གཡོན་འགོ་ནས་གཡས་ལ་འཇོག གྱེན་གྱི་སྙོམ་སྒྲིག་གིས་ནང་ཚན་དག་གཡོན་འགོ་ནས་འོག་ཏུ་འཇོག
