Responsive Views Grid (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
hi: स्तंभों की संख्या

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Alignment
hi: संरेखण

en: About
hi: के बारे में
