Responsive Views Grid (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis
