Responsive Views Grid (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Alignment
az: Nizamlama

en: About
az: Haqqında

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
az: Üfüqi düzülmə yuxarı soldan başlayaraq sağa hərəkət edən elementləri yerləşdirəcək. Şaquli düzülmə yuxarı soldan başlayaraq aşağı hərəkət edən elementləri yerləşdirəcək.
