Responsive Views Grid (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: About
eu: (r)i buruz
