Responsive Views Grid (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Custom
he: מותאם

en: Alignment
he: יישור

en: About
he: אודות
