Responsive Views Grid (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Custom
hu: Egyéni

en: Alignment
hu: Igazítás

en: About
hu: Leírás

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
hu: A vízszintes elrendezés az elemek elhelyezését a bal felső sarokban kezdi és így halad jobbra. A függőleges elrendezés az elemek elhelyezését a bal felső sarokban kezdi és lefelé halad.

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
hu: Minden mezőhöz megadhatóak mező vezérjelek a „Mező kimenetének felülírása” beállításban használt „Helyettesítési minták” alapján.

en: Automatic width
hu: Automatikus szélesség

en: The width of each column will be calculated automatically based on the number of columns provided. If additional classes are entered or a theme injects classes based on a grid system, disabling this option may prove beneficial.
hu: Az oszlopok szélessége automatikusan számítódik a megadott oszlopszámtól függően. Ha egy smink rácsrendszere további osztályokat ad hozzá, e funkció letiltása hasznos lehet.

en: Default column classes
hu: Alapértelmezett osztályok hozzáadása az oszlopokhoz

en: Add the default views column classes like views-col, col-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
hu: A <em>Views</em> modul alapértelmezett <code>views-col</code>, <code>col-1</code> és <code>clearfix</code>
    oszlop-osztályainak hozzáadása a kimenethez. Használatával könnyedén csökkenthető az alapból nyújtott kódfájlok mennyisége, viszont nehézkesebb lesz a CSS alkalmazása rájuk.

en: Custom column class
hu: Az oszlop egyéni osztálya

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
hu: A CSS-osztály, amely minden oszlopra érvényes. Több osztály megadása esetén az osztályokat szóközzel kell elválasztani.

en: Default row classes
hu: Alapértelmezett osztályok hozzáadása a sorokhoz

en: Adds the default views row classes like views-row, row-1 and clearfix to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
hu: A <em>Views</em> modul alapértelmezett <code>views-row</code>, <code>row-1</code> és <code>clearfix</code>
    sor-osztályainak hozzáadása a kimenethez. Használatával könnyedén csökkenthető az alapból nyújtott kódfájlok mennyisége, viszont nehézkesebb lesz a CSS alkalmazása rájuk.

en: Custom row class
hu: A sor egyéni osztálya

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
hu: A CSS-osztály, amely minden sorra érvényes. Több osztály megadása esetén az osztályokat szóközzel kell elválasztani.

en: Responsive Grid
hu: Alkalmazkodó háló

en: Displays rows in a responsive grid.
hu: Alkalmazkodó hálóban jeleníti meg a sorokat.
